Ogłoszenia Parafialne na XXXIV Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia parafialne na XXIV Niedzielę Zwykłą

13 września 2020

  1. W dniu dzisiejszym, na zakończenie Mszy Świętej Ojciec Augustyn udzieli nam prymicyjnego błogosławieństwa, które wiąże się możliwość uzyskania odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami oraz rozda pamiątkowe obrazki.
  2. W tym tygodniu w liturgii przypadają: W poniedziałek – święto Podwyższenia Krzyża Świętego; We wtorek – wspomnienie Matki Bożej Bolesnej; W środę – wspomnienie świętych męczenników Korneliusza i Cypriana; W piątek – święto świętego Stanisława Kostki.

Wszystkim przeżywającym swoje imieniny, urodziny oraz jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia i zapewniamy o pamięci modlitewnej.

3. Jutro na Bachledówkę, na swoje doroczne rekolekcje i wypoczynek przyjadą klerycy naszego paulińskiego seminarium. Otoczmy ich naszą modlitwą.

4. W najbliższą sobotę o godzinie 1100 zbiórka ministrantów i lektorów. Obecność obowiązkowa.

5. Wznawiamy spotkania naszej scholi. Wszystkich, którzy do niej należą oraz chcieli by należeć zapraszamy na spotkanie organizacyjne w sobotę o 1200.

6. W sobotę 19. września prosimy następujące Panie do posprzątania kaplicy i kościoła: p. Józefa Wyroba 266 C, p. Katarzyna Pardyl 346, p. Maria Komperda 266 C, p. Małgorzata Jabłońska, p. Anna Miśkowiec 342 B.  Dziękujemy Paniom z poprzedniej soboty za posprzątanie i złożone ofiary na kwiaty.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionej i radosnej niedzieli.