OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ ŚWIĘTEJ RODZINY JEZUSA, MARYI I JÓZEFA

1. W dzisiejszym kryzysie rodziny i małżeństwa, Święta Rodzina jest dla nas wzorem życia opartego na miłości Pana Boga, bliźniego i wzajemnym zaufaniu. Jest przykładem dla małżeństw i rodzin, że mimo wszelkich trudności i problemów, warto niezmiennie pokładać w Bogu nadzieję i budować między sobą głębokie relacje. Życzymy rodzinom naszej parafii, aby mimo różnych trudności, były silne wiarą w Pana Boga, a rodzinom skłóconym i rozbitym, aby na nowo wróciły na drogę wzajemnej miłości i przebaczenia. Dziś z racji Święta Świętej Rodziny, podczas Eucharystii o godz.8.00, 11.00 i 16.00 będzie miało miejsce odnowienie Sakramentalnych przyrzeczeń małżeńskich.

2. Zaraz po świętach udamy się z wizytą duszpasterską, która obędzie się w dniach od poniedziałku 28 do środy włącznie 30 grudnia. W tym roku odwiedzimy rodziny, które zaprosiły nas na Kolędę i wpisały się na listę. Już teraz dziękujemy za Waszą otwartość, życzliwość, ofiarność i gościnność, także wobec kolędników – naszych ministrantów. Prosimy o transport. Program Kolędy jest wywieszony w gablocie w przedsionku kościoła i na naszej stronie internetowej. 

3. W czwartek zakończenie roku kalendarzowego. Na Msze św. dziękczynną oraz uroczyste Te Deum przed Najświętszym Sakramentem zapraszamy o godz.17.00. Nie będzie natomiast Pasterki noworocznej ze względu na godzinę policyjną obowiązującą w tym czasie. W piątek przypada pierwszy dzień Nowego Roku, a w liturgii Kościoła obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze św. w naszym kościele będą sprawowane według porządku niedzielnego, czyli o godz. 8.00, 9.30, 11.00, 13.00 i 16.00.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Nie będzie jednak w tym dniu odwiedzin z posługą sakramentalną osób chorych i starszych, gdyż były one w Wigilię Świąt Bożego Narodzenia.

5. W pierwszą sobotę zapraszamy na wieczorną Eucharystię o godz.15.00 czcicieli Niepokalanego Serca Maryi. Zapraszamy szczególnie Róże Różańcowe na wspólną modlitwę oraz zmianę tajemnic różańcowych.

6. W przyszłą sobotę 2 stycznia prosimy następujące panie do posprzątania kaplicy i kościoła: P. Lucyna Bobak 309 A, P. Joanna Walkosz 308, P. Helena Król 308 C,  P. Małgorzata Dziadkowiec 307, P. Janina Jarosz 303. Dziękujemy paniom z minionej środy za posprzątanie kaplicy i kościoła oraz za złożoną ofiarę na dekoracje kościoła i kaplicy.

7. (na Sumie) ZAPOWIEDZI: Damian Jan Bubla, kawaler z parafii św. Jana Chrzciciela w Nowym Bystrem i Joanna Jamrych,  panna z parafii tutejszej, zapowiedz 3. 

Pragną oni zawrzeć Sakramentalny Związek Małżeński. Ktokolwiek znałby przeszkody zachodzące między tymi osobami jest obowiązany w sumieniu powiadomić kancelarię parafialną.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ ŚWIĘTEJ RODZINY JEZUSA, MARYI I JÓZEFA 27.12.2020r.

1. W dzisiejszym kryzysie rodziny i małżeństwa, Święta Rodzina jest dla nas wzorem życia opartego na miłości Pana Boga, bliźniego i wzajemnym zaufaniu. Jest przykładem dla małżeństw i rodzin, że mimo wszelkich trudności i problemów, warto niezmiennie pokładać w Bogu nadzieję i budować między sobą głębokie relacje. Życzymy rodzinom naszej parafii, aby mimo różnych trudności, były silne wiarą w Pana Boga, a rodzinom skłóconym i rozbitym, aby na nowo wróciły na drogę wzajemnej miłości i przebaczenia. Dziś z racji Święta Świętej Rodziny, podczas Eucharystii o godz.8.00, 11.00 i 16.00 będzie miało miejsce odnowienie Sakramentalnych przyrzeczeń małżeńskich.

2. Zaraz po świętach udamy się z wizytą duszpasterską, która obędzie się w dniach od poniedziałku 28 do środy włącznie 30 grudnia. W tym roku odwiedzimy rodziny, które zaprosiły nas na Kolędę i wpisały się na listę. Już teraz dziękujemy za Waszą otwartość, życzliwość, ofiarność i gościnność, także wobec kolędników – naszych ministrantów. Prosimy o transport. Program Kolędy jest wywieszony w gablocie w przedsionku kościoła i na naszej stronie internetowej. 

3. W czwartek zakończenie roku kalendarzowego. Na Msze św. dziękczynną oraz uroczyste Te Deum przed Najświętszym Sakramentem zapraszamy o godz.17.00. Nie będzie natomiast Pasterki noworocznej ze względu na godzinę policyjną obowiązującą w tym czasie. W piątek przypada pierwszy dzień Nowego Roku, a w liturgii Kościoła obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze św. w naszym kościele będą sprawowane według porządku niedzielnego, czyli o godz. 8.00, 9.30, 11.00, 13.00 i 16.00.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Nie będzie jednak w tym dniu odwiedzin z posługą sakramentalną osób chorych i starszych, gdyż były one w Wigilię Świąt Bożego Narodzenia.

5. W pierwszą sobotę zapraszamy na wieczorną Eucharystię o godz.15.00 czcicieli Niepokalanego Serca Maryi. Zapraszamy szczególnie Róże Różańcowe na wspólną modlitwę oraz zmianę tajemnic różańcowych.

6. W przyszłą sobotę 2 stycznia prosimy następujące panie do posprzątania kaplicy i kościoła: P. Lucyna Bobak 309 A, P. Joanna Walkosz 308, P. Helena Król 308 C,  P. Małgorzata Dziadkowiec 307, P. Janina Jarosz 303. Dziękujemy paniom z minionej środy za posprzątanie kaplicy i kościoła oraz za złożoną ofiarę na dekoracje kościoła i kaplicy.

7. (na Sumie) ZAPOWIEDZI: Damian Jan Bubla, kawaler z parafii św. Jana Chrzciciela w Nowym Bystrem i Joanna Jamrych,  panna z parafii tutejszej, zapowiedz 3. 

Pragną oni zawrzeć Sakramentalny Związek Małżeński. Ktokolwiek znałby przeszkody zachodzące między tymi osobami jest obowiązany w sumieniu powiadomić kancelarię parafialną.