OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA III NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 24.01.2021r.

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła przypadają następujące święta i wspomnienia:

– w poniedziałek, 25.I. – święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła

– we wtorek, 26.I. – wspomnienie świętych Tymoteusza i Tytusa

– w czwartek, 28.I. – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła

2. W środę o godz. 10.00 w naszym kościele odbędzie się Msza św. w intencjach naszych drogich Babć i Dziadków. Przybędą przedszkolaki i uczniowie  Szkoły w Czerwiennem. Zapraszamy serdecznie, aby wspólnie modlić się za nasze kochane Babcie i Dziadków – tych żyjących i zmarłych.

3. Dziś w naszym parafialnym kościele gościć będziemy przedstawicieli III Zakonu Paulistów, którzy zaproponują nam Ewangelie na każdy dzień 2021 r. Można je będzie nabyć po każdej Mszy Świętej w cenie 12 zł. Będzie także Ewangelie dla dzieci na rok 2021. Ufamy, że ta coroczna akcja w jakimś stopniu przyczyni się do tego, że Pismo św. będzie w każdym domu i że będziemy częściej czytali i żyli Słowem Bożym.

4. Zapraszamy od poniedziałku do soboty na codzienną Adorację Najświętszego Sakramentu w intencjach naszych rodzin i ustania pandemii. To wyjątkowe spotkanie z Bogiem Żywym rozpoczyna się o godz.16.00, a następnie modlimy się na różańcu, który w tym tygodniu poprowadzi Róża p.w. św. Józefa.

5. W przyszłą sobotę 30 stycznia prosimy następujące panie do posprzątania kaplicy i kościoła: P. Krystyna Miśkowiec 184, P. Zofia Jarząbek 186,

P. Halina Jarząbek 186,  P. Ewa Kaczmarczyk 187 A, P. Bogumiła Kokoszka 190.  Serdeczne „Bóg zapłać” paniom z minionej soboty za posprzątanie kaplicy i kościoła oraz za złożoną ofiarę na dekoracje kościoła i kaplicy.