Ogłoszenia duszpasterskie na XXVII Niedzielę Zwykłą – 03.10.2021

Ogłoszenia parafialne na XXVII Niedzielę Zwykłą

3 października 2021r.

  1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła przypadają wspomienia: w poniedziałek – św. Franciszka z Asyżu; we wtorek – św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy; w czwartek – Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.
  • Rozpoczęliśmy miesiąc październik, w którym odprawiamy nabożeństwa różańcowe. Modlitwę różańcową łączymy z adoracją Najświętszego Sakramentu i odprawiamy codziennie po Mszy świętej wieczornej, a w niedziele po sumie, o godz. 11:00. Zapraszamy wszystkich do wspólnego odmawiania różańca. Szczególnie zapraszamy dzieci i młodzież. Każdego dnia dzieci otrzymują specjalne naklejki, które zebrane w całości będą stanowić „List do Matki”.
  • W czwartek, we wspomnienie Matki Bożej Różańcowej przypada doroczne święto Róż Różańcowych. Z tej okazji po wieczornym nabożeństwie zapraszamy wszystkich Braci i Siostry Żywego Różańca do refektarza zakonnego na okolicznościowe spotkanie. 
  • W przyszłą niedzielę po Mszach świętych, młodzież naszej parafii będzie rozprowadzać kolejny numer miesięcznika „Mons Dei”. Zapraszamy do owocnej lektury i do wsparcia tej młodzieżowej inicjatywy.
  • W najbliższą sobotę do posprzątania kościoła i kaplicy prosimy następujące panie: P. Maria Zarycka 232, P. Anna Bandyk 239A, P. Marta Klejka 240, P. Danuta Papież 242A, P. Ludwika Zwijacz 246. „Bóg zapłać” paniom z minionej soboty za prace porządkowe przy kościele i za złożoną ofiarę na kwiaty.