Ogłoszenia parafialne na XXVIII Niedzielę Zwykłą 10.10.2021

Ogłoszenia parafialne na XXVIII Niedzielę Zwykłą

10 października 2021r.

  1. Dziś przeżywamy XXI Dzień Papieski. Po Mszach świętych zbierane są do puszek ofiary na Dzieło Trzeciego Tysiąclecia, które wspiera finansowo naukę dzieci i młodzieży, pochodzących z ubogich rodzin. Za złożone dary serca składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
  2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła przypadają wspomnienia: w środę – bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera; w piątek – św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła; w sobotę – św. Jadwigi Śląskiej.
  3. Przeżywamy miesiąc październik, w którym odprawiamy nabożeństwa różańcowe. Modlitwę różańcową łączymy z adoracją Najświętszego Sakramentu i odprawiamy codziennie po Mszy świętej wieczornej, a w niedziele po sumie, o godz. 11:00. Zapraszamy wszystkich do wspólnego odmawiania różańca. Szczególnie zapraszamy dzieci i młodzież. Każdego dnia dzieci otrzymują specjalne naklejki, które zebrane w całości będą stanowić „List do Matki”.
  4. Po Mszach świętych, młodzież naszej parafii rozprowadza kolejny numer miesięcznika „Mons Dei”. Zapraszamy do owocnej lektury i do wsparcia tej młodzieżowej inicjatywy.
  5. W najbliższą sobotę do posprzątania kościoła i kaplicy prosimy następujące panie: P. Zofia Słodyczka 251, P. Elżbieta Miśkowiec 254, P. Anna Słodyszka 251A, P. Anna Długosz 255, P. Władysława Jarosz 255A. „Bóg zapłać” paniom z minionej soboty za prace porządkowe przy kościele i za złożoną ofiarę na kwiaty.