Ogłoszenia na III Niedzielę Zwykłą 22 stycznia 2023

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła przypadają następujące święta i wspomnienia:

– we wtorek, 24.I. – wspomnienie św. Franciszka Salezego, b-pa i doktora Kościoła

– w środę, 25.I. – święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła

– w czwartek, 26.I. – wspomnienie świętych Tymoteusza i Tytusa

– w sobotę, 28.I. – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła

2. Wsobotę 28 stycznia, zapraszamy was serdecznie na Nowennę za wstawiennictwem bł. kard. Stefana Wyszyńskiego. Nabożeństwo to rozpocznie się o godz.17.00 i zostanie połączone z wieczorną Mszę św. zbiorową, na którą intencje można składać w zakrystii lub do skarbony w przedsionku kościoła.

3.   Związek Podhalan, Oddział Czerwienne serdecznie zaprasza na Opłatek, który odbędzie się dnia 11 lutego w Hotelu Bachledówka. Uroczystość rozpocznie się Mszą św. o godz.17.00 w kościele Ojców Paulinów na Bachledówce. Zapraszamy wszystkich do udziału w tym wydarzeniu. Tych, którzy chcieliby uczestniczyć w Opłatku, prosimy o zgłaszanie się do poszczególnych członków Związku Podhalan. Piykniy pytome o przybycie. Prezes Związku Podhalan Anna Bobak.

4. Już teraz zapraszamy na wspólne kolędowanie z naszą Scholką parafialną, w niedzielę, 29 stycznia, po Mszy św. o godz.11.00.

5. Naszym kochanym Dziadkom składamy najserdeczniejsze życzenia, opieki Matki Bożej, Darów Ducha Świętego na każdy dzień życia.

6. Serdecznie zapraszamy Radę Parafialną na spotkanie w najbliższy czwartek o godz.19.00.

7. W przyszłą sobotę 28 stycznia, prosimy następujące panie do posprzątania kaplicy i kościoła: P. Beata Bańka 321D, P. Agnieszka Barnaś 350, P. Jolanta Łacek 340,

P. Maria Grądziel 343 A, P. Barbara Lisowska Ratułów 355C. „Bóg zapłać” paniom z minionej soboty za posprzątanie kaplicy i kościoła oraz za złożoną ofiarę na dekoracje kościoła.