Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 09.08.2018r. 

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła przypadają następujące wspomnienia i  święta:
- w środę, wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi
- w czwartek, wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora K-ła
- w piątek, święto  Podwyższenia Krzyża Świętego
- w sobotę, wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej
Wszystkim solenizantom i jubilatom, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia, niech Nasza Najlepsza Matka, pani Jasnogórska wyprosi wam wszelkie potrzebne łaski.
 
2. W ubiegłą niedzielę przeżyliśmy w naszej ParafiiFestyn rodzinny. Przybyły całe rodziny a także liczni goście spoza Parafii. Były występy kapeli góralskiej, zespołów młodzieżowych, zabawy, konkursy, a także dobre posiłki i słodkości. Wszystko zakończyliśmy modlitwą Apelu Jasnogórskiego. Dziękujemy Panu Bogu za wspaniałą pogodę na ten czas, a ludziom, szczególnie naszej młodzieży parafialnej za ofiarną pomoc w zorganizowaniu tego pięknego wydarzenia. Już teraz serdecznie zapraszamy na przyszłoroczny festyn.

3. W środę, 19 września organizowana jest pielgrzymka rodziców i dzieci pierwszokomunijnych na Jasną Górę i do Leśniowa. Zapraszamy do wzięcia udziału w tym duchowym wydarzeniu. Zapisy na pielgrzymkę są w zakrystii.

4. W środę, 12 września o godz.17.00 zapraszamy młodzież, kandydatów do bierzmowania z grupy Czerwienne na spotkanie. Obecność obowiązkowa.

5. Zapraszamy dziewczynki do udziału w próbach naszej Scholki parafialnej, którą prowadzi pani Marta Król, a odpowiedzialny jest o. Andrzej. Podczas wspólnych zajęć istnieje możliwość nauczenia się gry na gitarze, wspólnego śpiewu i zabawy. Zapraszamy serdecznie do udziału w tych zajęciach.

6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, którą znajdziemy w przedsionku kościoła. Ukazał się też kalendarz parafialny i mały kalendarzyk kieszonkowy na przyszły rok oraz kolorowy przewodnik po Bachledówce.

7. W  przyszłą  sobotę, 15.09. prosimy następujące panie do posprzątania kaplicy i kościoła:
P. Bernadeta Zarycka 206, P. Bronisława Zarycka 207, P. Maria Ciągwa 209,
P. Katarzyna Pałka 210 C, P. Marta Kwak 207
Bardzo serdecznie dziękujemy paniom z minionej soboty za posprzątanie kaplicy i kościoła oraz za złożoną ofiarę na kwiaty.
 
 

powrót
Odwiedzono: 7961 razy
Opublikowano przez: Administrator
Data publikacji: 25 Sierpnia 2015

Podziel się    

“Stoki na Bachledówce porośnięte lasami, Tu Ksiądz Prymas krzepił zdrowie”...