Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA III NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ – 15.04.2018r.
 
1. W przyszłą sobotę rozpoczyna się w naszej Wspólnocie zakonnej wizytacja kanoniczna, którą w imieniu Ojca Generała naszego Paulińskiego Zakonu przeprowadzą Ojcowie Mariusz Tabulski i Ryszard Bortkiewicz. Informujemy Was o tym, gdyż jest to okazja aby bezpośrednio przedstawić Ojcom Wizytatorom ewentualne uwagi i spostrzeżenia, co do naszej posługi w parafii na Bachledówce.

2. Ksiądz Arcybiskup Marek Jędraszewski zaprasza na kolejne dialogi, które odbędą się w najbliższy czwartek, 19 kwietnia, o godz. 20.15 w kolegiacie świętej Anny w Krakowie. Temat dialogów: Powołanie jak je rozeznać?

3. Dziękujemy raz jeszcze za złożone ofiary do „Skarbonek Miłosierdzia”. Zebrane pieniądze w sumie około 1600 zł zostaną przeznaczone na potrzeby ludzi starszych i najbardziej potrzebujących w naszej parafii.

4. Dnia 20.04.2018r. (tj. piątek) w Szkole Podstawowej SPSK w Czerwiennem odbędzie się nabór do zespołu góralskiego. Serdecznie zapraszamy na godz. 15.30 dzieci w wieku przedszkolnym, a na 16.30 dzieci i młodzież z podstawówki i gimnazjum. Zachęcamy zarówno tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę z tańcem i muzyką góralską, jak i tych, którzy już potrafią śpiewać i tańczyć.

5. Zarząd Wspólnoty Leśnej w Czerwiennem zaprasza udziałowców na zebranie dnia 22 kwietnia (w przyszłą niedzielę) o godz.13.00 w budynku Szkoły Podstawowej nr.1.
 
6.W sobotę prosimy następujące panie do posprzątania kaplicy i kościoła:
P. Helena Zarycka 270, P. Anna Jarosz 272, P. Monika Bafia 274,
P. Małgorzata Lasak 271 A, P. Maria Jarosz 272
Jednocześnie serdecznie dziękujemy Paniom z minionego tygodnia za posprzątanie kaplicy i kościoła oraz za złożoną ofiarę na kwiaty.

7. (na Sumie) Zapowiedzi:
Kamil Lassak, kawaler z Czerwiennego i
Natalia Chowaniec, panna z Poronina                    - zapowiedź 2
Roman Pająk, kawaler z Czerwiennego i
Ewelina Malik, panna z Rybnej                               - zapowiedź 1powrót
Odwiedzono: 5195 razy
Opublikowano przez: Administrator
Data publikacji: 25 Sierpnia 2015

Podziel się    

“Stoki na Bachledówce porośnięte lasami, Tu Ksiądz Prymas krzepił zdrowie”...