OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA III NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU

W okresie Wielkiego Postu zapraszamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych. W każdy piątek, o godz.17:30 i 19:30 odprawiamy Drogę krzyżową, a w niedziele po sumie śpiewamy Gorzkie żale.

  • W najbliższy piątek rozpoczynają się w naszej parafii trzydniowe rekolekcje wielkopostne. Zróbmy wszystko, aby w tych duchowych ćwiczeniach uczestniczyć jak najliczniej. Zapraszamy dzieci, młodzież rodziców i starszych. Rekolekcje poprowadzi o. Marcin Ciechanowski, paulin z Jasnej Góry. Program rekolekcji podany jest na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej parafii.
  • Caritas Archidiecezji Krakowskiej zachęca do nabycia wielkanocnych świec i baranków. Znajdują się one na stoliku przy wyjściu z kościoła.
  • W tym roku w ramach jałmużny wielkopostnej mamy okazję wspomóc Fundację Podkarpackiego Hospicjum Dzieci. Znani nam studenci medycyny, związani z duszpasterstwem akademickim, bezinteresownie przygotowali i nagrali dla dzieci płytę CD z medycznymi bajkami, które wyjaśniają najmłodszym obecną sytuację epidemiologiczną, wynikające z niej obostrzenia i potrzebę codziennego dbania o higienę. Przy wyjściu z kościoła każdy może otrzymać płytę w zamian za przekazanie dowolnej ofiary, która w całości zostanie przekazana Fundacji.
  • W środę rozpoczniemy nowennę przed uroczystością świętego Józefa. Nowennę będziemy odprawiać w połączeniu ze Mszą świętą wieczorną.
  • Codziennie, od godz.17:00-18:00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu. W tym tygodniu modlitwę różańcową poprowadzi męska Róża Różańcowa p.w. św. Józefa.
  • Jutro, 8 marca przypada Dzień Kobiet. Wszystkim Paniom składamy najserdeczniejsze życzenia i zapewniamy o naszej pamięci modlitewnej.
  • W sobotę 13 marca prosimy następujące panie do posprzątania kaplicy i kościoła: P.Maria Łacek 224, P.Bogusława Kasprzak 227, P.Bronisława Pałka 225, P.Celina Łacek 226B, P.Anna Domagała 226C. „Bóg zapłać” paniom z minionej soboty za posprzątanie kaplicy i kościoła oraz za złożoną ofiarę na kwiaty.