OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXXIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 13.11.2022r.

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła przypada:

– w czwartek, wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy

– w piątek, wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy

– w przyszłą niedzielę, uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

2. Dziś przypada, ustanowiony przez papieża Franciszka, VI Światowy Dzień Ubogich. Po każdej Mszy św. będą zbierane ofiary do puszek, aby wesprzeć dzieło pomocy najuboższym w naszej archidiecezji. Serdecznie prosimy o wsparcie tej inicjatywy.

3.  Dziś, po Mszy św. o godz.11.00, zapraszamy na Koncert patriotyczny w wykonaniu uczniów i nauczycieli naszej Szkoły.

4. W poniedziałek, 14 listopada, o godz. 17:30 o. Paweł zaprasza na katechezę dla młodzieży – kandydatów do bierzmowania z klas szóstych i siódmych. Natomiast w piątek, 18 listopada, zapraszamy naszą parafialną młodzież, szczególnie przygotowującą się do bierzmowania, na Mszę św. o godz. 17:00 z okazji wspomnienia bł. Karoliny Kóźkówny, Patronki Młodzieży.

5. W ubiegłą sobotę, w kościele parafialnym w Czarnym Dunajcu, odbyła się uroczystość wprowadzenie w posługę lektoratu 8 naszych ministrantów. Gratulujemy naszym bachledowiańskim lektorom.

6.  Za dwa tygodnie homilie podczas wszystkich Mszy św. niedzielnych będzie głosił o. Paweł, Jezuita z „GÓRKI” w Zakopanem. Będzie on mówił o problemie uzależnień, szczególnie od alkoholu.

7. Już dziś zapraszamy na rekolekcje dla mężczyzn, które odbędą się w naszym Domu Rekolekcyjnym na Bachledówce w dniach od 9 do 11 grudnia tego roku.

8. W najbliższą sobotę do posprzątania kościoła i kaplicy zapraszamy następujące panie: P. Krystyna Jamrych 204, P. Zofia Kopieć 178 A, P. Natalia Gruszka 184 A, P. Michalina Franos 186 A, P. Anna Bednarz 187 B.Bóg zapłać” paniom z minionej soboty za posprzątanie kaplicy i kościoła oraz złożoną ofiarę na dekorację kościoła.