Duszpasterze na Bachledówce

o. Jerzy Kielech
przełożony domu i proboszcz parafii

o. Piotr Polek
duszpasterz

 o. Augustyn Turczak-Linsztet
duszpasterz

o. Jakub Napierała
duszpasterz

Przełożeni na Bachledówce (data objęcia urzędu)

56. o. Jerzy Kielech – 8.07.2017
55. o. Mirosław Górkiewicz – 6.07.2014
54. o. Leon Chałupka – 19.06.2011
53. o. Ryszard Kowalski – 23.06.2005
52. o. Jacek Toborowicz – 23.06.2002
51. o. Janusz Kosak – 23.06.1996
50. o. Antoni Sąkól – 24.06.1989
49. o. Edmund Krynicki – 6.07.1984
48. o. Leon Chałupka – 2.01.1979
47. o. Juliusz Kłudziak – 15.04.1976
46. o. Eliasz Babski – 2.08.1973
45. o. Ferdynand Pasternak – 26.06.1973
44. o. Bronisław Zapłotny – 1.05.1973
43. o. Grzegorz Kotnis – 10.11.1972
42. o. Karol Wypiór – 2.08.1972
41. o. Ferdynad Pasternak – 29.06.1972
40. o. Karol Wypiór – 13.04.1972
39. o. Tymoteusz Hułas – 2.11.1971
38. o. Szczepan Kośnik – 18.08.1971
37. o. Tymoteusz Hułas – 4.08.1970
36. o. Ferdynad Pasternak – 27.06.1970
35. o. Hilary Klimosz – 12.05.1970
34. o. Honoriusz Syguda – 13.10.1969
33. o. Piotr Barg – 3.08.1969
32. o. Ferdynand Pasternak – 30.06.1969
31. o. Juliusz Kłudziak – 29.09.1967
30. o. Ferdynand Pasternak – 6.08.1966
29. o. Norbert Wojtala – 14.01.1966
28. o. Augustyn Łazur – 18.01.1965
27. o. Jacek Nocuń – 6.08.1963
26. o. Juliusz Kłudziak – 11.08.1960
25. o. Cyprian Kubik – 11.09.1959
24. o. Juliusz Kłudziak – 17.06.1959
23. o. Wincenty Cykowski – 28.05.1959
22. o. Kajetan Raczyński – 30.10.1957
21. o. Sykstus Szafraniec – 19.09.1957
20. o. Kajetan Raczyński – 13.09.1957
19. o. Wawrzyniec Kościelecki – 21.08.1957
18. o. Efrem Osiadły – 26.07.1957
17. o. Paweł Kosiak – 16.07.1957
16. o. Kajetan Raczyński – 2.07.1957
15. o. Jan Nalaskowski – 13.06.1957
14. o. Kajetan Raczyński – 1.06.1957
13. o. Sykstus Szafraniec – 11.05.1957
12. o. Dominik Zienkowski – 22.03.1957
11. o. Kajetan Raczyński – 12.12.1956
10. o. Dominik Zienkowski – 9.09.1956
  9. o. Kajetan Raczyński – 16.05.1956
  8. o. Dominik Zienkowski – 9.03.1956
  7. o. Władysław Radzikowski – 19.02.1956
  6. o. Wawrzyniec Kościelecki – 28.01.1956
  5. o. Cyprian Kubik – 11.01.1956
  4. o. Kajetan Raczyński – 24.12.1955
  3. o. Paulin Jemioł – 4.12.1955
  2. o. Hieronim Pośpiech – 6.11.1955
  1. o. Kajetan Raczyński – 30.06.1955